NETBLOG

Ossisův blog

3P - Podezřelé příhody a postřehy.

06. 02. 2005

Zběsilé nádraží
Ossis - 20:50 | [Kategorie: Erik] | permalink
Dnes jsme se vydali na nádraží. Cesta k nádraží probíhala téměř podle plánu až na nadbytek energie mého chlupatého společníka. Ten totiž nemohl pochopit, proč se vztekám s dvěma plastovýma krabičkama (mobilem+MCA-25).

Boční trakt Chrámu Nanebevzetí Panny Marie Vlakové nádraží - opravdu žádné vlaky

Vylezli jsme na nadjezd. Pořídili materiál kompromitující ČD. Na nádraží byl akutní nedostatek vlaků - nebyly tam vůbec!

Z nadjezdu jsme přelezli do Malína, kde jsme narazili na malou černou bez plachteky osobu, která se identifikovala jako jistá Eliška - spolužačka(Ať spácham čestné harakiri, jestli jsem z ni mel radost)... Šla v doprovodu eskorty složené z její fenky(snad jsem se trefil - je to 50:50).

Nadjezd byl mezitím obsazen komandem vysoké lenosti, proto jsme poctivě přelezli koleje a doplazili se na nádraží. Na nádraží byla zima a jak už jsem psal 0,0000001% šance na spatření vlaku. Přesto jsme jeden kus zahlédli, jak se ukrývá za nástupištěm! Chudák, vůbec si nevšim, že můj chlupatý přítel zapnul ultra čmuch a tím ho objevil.

Z nádraží jsme se ubírali po kolejích. (cestou za tabačkou) Strach ze zpoždění nás hnal, že jsme se zastavili až na zastávce, kde jsme potkali vlak. Ke kolizi nedošlo, protože moudřejší ustoupili a objekt vyfotili...

Setkání s vlakem na zastávce

Po setkání s vlakem jsme pokračovali směrem k základnímu táboru a protože byla zima, tak jsme docela pospíchali.

Na závěr si ještě dovolím fotku Erika:
Erik pózuje pro kameru

Ps: Podívejte se i na další fotky.

 • Komentáře

  Další: Sci-fi
  Předchozí: Jak jsme dobyli Kuklík

 • Píše Tomáš K. alias Ossis; web: http://netova-plantaz.unas.cz; e-mail: tomik.k@seznam.cz

  Kategorie

  Archiv

  Odkazy

  Další verze

  Autor:

  Jméno: Tomáš K.
  Nick: Ossis
  ICQ: 165110464
  Email: tomik.k@seznam.cz WEB: Netová plantáž