NETBLOG

Ossisův blog

3P - Podezřelé příhody a postřehy.

06. 04. 2005

Válka o stůl, aneb mravenci na stole.
Ossis - 14:06 | [Kategorie: Ostatní] | permalink
Během víkendu parta černých mravenců z mě neznámého mraveniště vzala útokem můj stůl. Mravenci se rozhodli, že ukořistí tužku. Nejspíš proto, aby měly něco, co nemají nepřátelští zrzaví mravenci. Bohužel ve svých výpočtech opoměli důležitý fakt, že stůl používá dvounohá bytost, která nemá ráda, když jí něco mizí před nosem. Tou bytostí jsem já!

První vlnu mravenců jsem odrazil masivním mlácení do stolu. Když stůl začal připomínat mraveniště po výbuchu jaderné pumy, myslel jsem si, že mám vyhráno. Bohužel jsem se mýlil.

Mravenci vytvořili formaci elitních bušařů - veteránů barevné války. Tuto vlnu doslova smetl ze stolu sprej, kterým jsem navíc zamořil veškeré přístupové cesty.

Přesto během noci znovu zformovali síly a ráno nastala invaze. Invaze byla zastavena ručním vysavačem, který zlikvidoval cca 70mravenců(nakonec jsem se smiloval a vysypal je na zahradě). Do odpoledne jsem neviděl skoro žádné mravence. Těch pár poutníků zemřelo na prudké stačení útrob a teď slouží jako hnojivo pro můj fikus.

V této chvíli panuje v oblasti velmi nejistý klid. Občas se vyskytne pár mravenců, kteří podezřele pokukují po mém penále.

PS: Nemám nic proti těmto malým tvorečkům, kteří dokáží lézt na nervy. Vadí mi jen to, že si dělají z mého stolu Václavák.

 • Komentáře

  Další: Objev století
  Předchozí: Branný den

 • Píše Tomáš K. alias Ossis; web: http://netova-plantaz.unas.cz; e-mail: tomik.k@seznam.cz

  Kategorie

  Archiv

  Odkazy

  Další verze

  Autor:

  Jméno: Tomáš K.
  Nick: Ossis
  ICQ: 165110464
  Email: tomik.k@seznam.cz WEB: Netová plantáž