NETBLOG

Ossisův blog

3P - Podezřelé příhody a postřehy.

19. 06. 2005

Můj první výdělek
Ossis - 12:31 | [Kategorie: Ostatní] | permalink
Včera jsem byl poprvé v životě na brigádě.

Všechno začalo díky naší dějepisářce, která se zeptala, jestli nechceme dělat strašidla na Kačině. Po velmi krátkém pohledu na seznam věcí, po kterých toužím jsem se přihlásil. Se mnou se přihlásil Miloš, Martina a Tereza. Všichni tři jsme se sešli před Albertem a Terezy máma nás odvezla na místo určení.

Na Kačině jsme počkali, až odjede nějaká svatba. Vešli jsme do nějaké místnosti, ve které byly kostýmy a převlíkli se. Během hodiny dorazili ostatní strašidla.

Stal se ze mě vládce ohňů pekelných - tj. čert. Nakonec se ke mně přidali dva kluci, co měli odmaturováno a šlo se strašit. Pan ředitel nám ukázal naši pekelnou pobočku - stáje pod Kačinou.

Asi po půlhodině začaly chodit děti. Většina se bála vejít do temné chodby, ze které se ozývaly hlasy zubožených čertů. Nevím proč, ale mám pocit, že jsem pořádně vystrašil akorát jednoho chlapečka, který se dal do breku a tím zase vystrašil mě a malou holčičku, která doprovázela svého ještě menšího bráchu.

Po skončení jsme se oblékli do civilu a já šel zavolat odvoz. Cesta zpátky se zkoplikovla, protože se objevil Filip, se kterým nikdo nepočítal.

Nakonec se vše prošlo až překvapivě hladce a mě hřeje zasloužená odměna na mém tajném kontě.

 • Komentáře

  Další: Události v Červnu
  Předchozí: Kapesní samoobsluha

 • Píše Tomáš K. alias Ossis; web: http://netova-plantaz.unas.cz; e-mail: tomik.k@seznam.cz

  Kategorie

  Archiv

  Odkazy

  Další verze

  Autor:

  Jméno: Tomáš K.
  Nick: Ossis
  ICQ: 165110464
  Email: tomik.k@seznam.cz WEB: Netová plantáž